Gelin Başı

Gelin Başı & Gelin Saç Modelleri

Uzman Kuaför Murat Kolukırık
Uzman Kuaför Murat Kolukırık

Gelin Başı bir gelin Adayının Gelin Saçından ve Gelin Makyajının bütünlüğü demektir.Yani Gelin Saçı Topuz Modellerini yapacak olan Uzman Kuaförün Gelin Makyajınızı yapacak olan Profesyonel Makyözün ortaya güzel bir çalışma çıkarabilmeleri için uyumlu olmaları gerekir.

Neden mi ? diye soracak olursanız başlıca sebepleri ;

1-     Gelin Makyajı yapılırken Gelin Saç Modeli önemlidir. Makyajın buna göre daha koyu olması ya da daha doğal bir gelin makyajı olması gerekir. Yani eğer Gelin Saçı olarak ağır bir topuz modeli seçiyorsanız kafa derisi gerileceği ve ağır bir model olduğu için makyajın daha da belirgin olması gerekir. Eğer salık bir gelin saçı modeli seçiyorsanız ve kır düğünü ise ki kır düğünlerinde daha çok salık gelin başı modelleri seçilir ve makyajınızın daha doğal ve fresh bir havada olması gerekir.

Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık
Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık

2-     Saç da herhangi bir takı yada Saç aksesuar var mı? Varsa hangi renk ve Saça nasıl yerleştiriliyor.Ya Gelin Başınızı yaptıracağınız yer bir ekip halinde çalışmalı ya da Gelin Makyajınızı yapacak olan Profesyonel Makyöz ün saç bitine kadar sürekli yanınızda bulunması gerekir.

3-     Saç da bazen iki farklı Gelin Topuz Modeli uygulanabiliyor.Yine bunların düğünden önce konuşulması ve kısa bir prova edilmesi gerekir.

Yani Gelin Başı aslında bir ekip çalışmasıdır. Bu hizmeti biz SACH olarak sizlere vermeye hazırız.

Murat Kolukırık : 0532 592 8842

Nurgül Kolukırık: 0532 301 8690

Murat-Nurgul-Kolukırık
Murat-Nurgul-Kolukırık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir